חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

זיהום חשמלי

ניווט מהיר:

קרינה חשמלית – המחלה של המאה 21

ראיות מדעיות חדשות מגלות ש"ערפיח" בלתי נראה הנוצר על ידי החשמל ומוצריו שמניע את הציוויליזציה שלנו גורם לסרטן, גורם להפלות טבעיות, כאבי ראש , סכרת ,התאבדויות ועוד. או במילים אחרות אלרגיות חמורות המשויכות לחיים המודרניים. בחברה המערבית ישנה מגפה של מחלות כרוניות הקשורות לתהליך דלקתי. אפילו מחלות שבעבר סברו שהן אינן קשורות בדלקת כמו סרטן ומחלות נוירולוגיות.- נתגלו בעשור האחרון כנגרמות או מוחמרות בשל תהליך דלקתי כרוני. הסיבות לכך רבות ובניהן גם הזיהום החשמלי העולה וגובר. באמצעות בדיקות קרינה ניתן לגלות את הסיכונים.

הזיהום החשמלי הוא במונחים פשוטים "רעש" הנוצר במיוחד סביב קווי מתח, מכשירי חשמל ביתיים, משרדיים ורשת החשמל הביתית. התדרים הגבוהים של חשמל מזוהם נוצרים על ידי התפרעות מתקפים בזרם החשמל . בתהליך הנקרא צימוד קיבולי עוברת אנרגיה זו אל הגוף האנושי מתוך רשת החשמל שבקיר. השפעתה של טכנולוגיה חדשה זו נקראת "מזהם שנוכח בכל מקום". משמעות הדבר היא שתדרים גבוהים מקיפים אותנו תמיד, כל אימת שאנו נכנסים או שוהים במבנה כלשהוא. כמו יצרני החשמל, אנו מכנים את המתקפים הללו בשם "חשמל מזוהם" Dirty Electricity.

השימוש במכשור האלקטרוני עלה ב 20 השנים האחרונות באלפי אחוזים. מכשור אלקטרוני הופך את זרם החילופין שמגיע מהשקע ועובר דרך שנאי לזרם ישר , תוך צריכה נמוכה יותר של חשמל. בתהליך זה נוצרים תדרים גבוהים יותר והם מגיעים למעגלים החשמליים בקירות, מה שמביא לסיטואציה כי קרינה אלקטרומגנטית מוקרנת מחוטי החשמל. כלומר, חלק מהתדרים הגבוהים שנוצרו הם תדרי רדיו שמפזרים את האנרגיה דרך האוויר במקום לזרום במעגלים החשמליים עצמם. מחקרים מדעיים הראו שתדרים גבוהים מזהמים אלה פוגעים במערכות הביולוגיות באופן משמעותי ולפעמים קריטי.

על פי הצהרת ארגון הבריאות העולמי WHO) ) ב 2005 הרגישות לחשמל / זיהום חשמלי היא בעיה בריאותית מחמירה והולכת בכל העולם. הארגון מגדיר רגישות לחשמל (EHS) כמגוון סימפטומים לא ספציפיים הנובעים מחשיפה אלקטרומגנטית. הסימפטומים הנפוצים ביותר כוללים בעיות בעור (נימול, תחושת צריבה , אדמומיות) וכן סימפטומים נוירולוגים וכלליים כגון עייפות כרונית , תשישות , קשיים בריכוז וזיכרון, סחרחורות, בחילות, פלפיטציות ובעיות עיכול.

התגוננות מהתקפת הזיהום החשמלי

מכשירי ומדי בדיקה האלקטרו גארד (המצאתם של פרופסור מרטין גראהם מאונ' ברקלי ומהנדס דייב סטטצר מוויסקונסין) מנטרלים זיהום חשמלי בבית ובעבודה, וכך מפחיתים תהליכים דלקתיים באופן משמעותי וכן מגינים גם על הדנ"א והתבטאותו האפי- גנטית על מערכת העצבים , מערכת כלי הדם והלב, מערכת החיסון ומערכת העיכול (שלכולם דריסת רגל בתהליך הדלקתי בגוף). בית של עד כ 80 מ"ר זקוק ל כ 12 מנטרלים ובית שגודלו כ 85 מ"ר ומעלה זקוק ל כ 15 מנטרלים. המסננים מאושרים להפצה על ידי מכון התקנים הישראלי ,

 והם עומדים בתקנים המחמירים של האיחוד האירופאי לאיכות, בטיחות ואמינות.

"עובדה היא שזיהום חשמלי הוא אמיתי בדיוק כמו השלכותיו הבריאותיות , באותה המידה אמיתית גם התועלת הבריאותית שמביא עימו המסנן המיוחד של גרהם- סטטצר ® : "אלקטרו גארד" ". (ד"ר ב. ארט יוז Eng PhD Power )

מקורות : פרופסור מילהם דר" לויד מורגן

ועכשיו מסנני אלקטרו גארד בדגם חדש הקטן בעולם! 

לאותה הפעולה באיכות מעולה!
באישור מכון התקנים הישראלי 

תחומים נוספים בנושא זה: