חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

על החברה

אודות חברת דולב

חברת דולב אלקטרומכניקה טכנולוגיה והנדסה בע"מ  נוסדה בשנת 1994 והינה החלוצה בתחום קרינה בישראל  למגזרים העסקי והפרטי. חברת דולב מובילה את תחום השירותים והפתרונות בתחום הקרינה הבלתי מייננת בישראל    תוך שמירה על רמה גבוהה ביותר של ידע ומקצועיות, איכות העבודה ואחריות על הביצוע. אנו עובדים תחת בקרת איכות מחמירה של   9001-ISO של מכון התקנים הישראלי.

חברת דולב הובילה מהפכה בארץ עם מיגון קרינה אקטיבי והינה החברה הראשונה בארץ לפתרונות קרינה ייחודים  ומורכבים מרשת החשמל מקווי מתח עליון.

על מנת לספק את השרות הטוב ביותר והמתקדם ללקוחותינו והכול תחת קורת גג אחת אנו מציעים בדיקות קרינה, בדיקות ניטור, מדידת זרמים טועים, וביצוע סקרים לחיזוי קרינה.

כמו כן החברה מציעה מגוון של מכשירי מדידה חדישים של היצרניות המובילות בעולם לכלל התדרים, המכשירים מאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה  

 מטרתנו הינה לתת פתרונות מיגון כוללים החל משלב התכנון והפיתוח ועד לשלב התקנת המוצר הסופי.  

תאימות אלקטרומגנטית וציוד בדיקה  EMI ,EMC ,EMP וסייבר.                                                                                               

חברת דולב  מאזנת בין תעוזה לשמרנות ובצד פיתוחים מוצרים חדשים החברה מתפתחת בכל עת לאפיקים חדשים, מפתחת קשרים עסקיים משמעותיים עם החברות המתקדמות בעולם לפתרונות בתחום הצבאי   EMI ,EMC ,EMP וסייבר.  

חברת דולב הינה הנציגה הבלעדית בארץ של החברות המובילות בעולם בתחום תאימות האלקטרומגנטית, ציוד בדיקה, קופסאות מסוככות, תאים מסוככים, והכל על פי התקנים הצבאיים המחמירים ביותר. עם הקמת החברה הפכנו לספקים מורשים של משרד הביטחון, תעשייה אווירית, אלביט ורפא"ל

חברת דולב מובילה בחידושים טכנולוגיים המאפשרים איכות, ביצועים מרשימים מהמובילים בשוק, אמינות ואחריות