חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

פתרון החשמל המזוהם

חשמל מזוהם ורגישות יתר לחשמל(EHS, EMS) 

איכות חשמל מדרדרת והולכת הופכת לנפוצה יותר ויותר במדינות מתפתחות.

חשמל באיכות נמוכה, הידוע גם כחשמל מזוהם (Electrical Pollution), הוא למעשה שילוב של זרמי הרמוניה וזרמים ארעיים, שילוב הנוצר בעיקר על ידי מכשירים אלקטרונים ועל ידי עומסים בלתי-ליניאריים על רשת החשמל.

עד לפני כעשור הנחנו שלקרינה מסוג זה  אין השפעות על בריאותנו. עם זאת, כאשר הותקנו מערכות מסנני אלקטרו גארד (Graham/Stetzer®) בבתים משרדים ובבתי-ספר, פחתו תסמינים המיוחסים לרגישות-יתר לחשמל (כגון תשישות כרונית, דיכאון, כאבי ראש, מכאובי גוף שונים, צלצולים באוזניים, סחרחורות, ירידה באיכות השינה, אובדן זיכרון, ותחושת בלבול)

אנו חיים בסביבה ההולכת ונעשית מורכבת יותר ויותר מבחינה חשמלית ואלקטרומגנטית. בכל יום ביומו אנו מוקפים בקרינה אלקטרומגנטית בתדרים הנעים מפחות מ-20 הרץ (רכבות חשמליות) ליותר מ-1 מיליון הרץ (תקשורת אלחוטית). רובם המכריע של תדרים אלה הם מעשי ידי אדם ולא היו קיימים עד המצאתם והפצתם המסחרית של החשמל (תחילת המאה ה-20, הרדיו (שנות ה-20), הרדאר (שנות ה-40), הטלוויזיה (שנות ה-50), המחשב (שנות ה-70) והטלפון הסלולארי (שנות ה-80). 

חברת דולב לסביבה נקייה בע"מ מציעים פתרון לטווח האלקטרומגנטי המיוחס להפצתו המסחרית של החשמל, ולאיכות החשמל הירודה הנפלטת ממכשור אלקטרוני המייצר תדרים גבוהים וזרמים ארעים ש"רוכבים" על גל סינוס רגיל של 50 הרץ (Hz 50). שטף שדה מגנטי והרמוניות או במילים אחרות זיהום חשמלי. 

אנו מציעים פתרון ייחודי ע"י מערכת מסנני אלקטרו גארד STETZERiZER filters®  המשפרים את איכות החשמל, ואיכות חיינו על ידי הפחתת כמות המיקרו-נחשולים
(Micro serge meter®)

לחברת דולב סביבה נקייה בע"מ ניסיון של למעלה מחמש שנים בפתרון נושא זה של זיהום חשמלי.
בתקופה זו רכשנו ניסיון וידע רב ולאחרונה השקנו את המסנן בעיצוב חדש הקטן בעולם!
הדגם החדש קטן יותר, אך זהה בפעולתו לדגם הקודם.
הוא משתלב בצורה יעילה, נוחה ואסתטית בעיצוב הבית, מתאים לכל שקע חשמלי, ביתי ומשרדי
ואף חוסך בחשמל.

מסנני אלקטרו גארד הם הפיתרון היחיד בעולם לקרינת רדיו ושיפור איכות החיים

תודות

אנו מביעים את תודתנו לכל האנשים שהשתתפו בתרגום המחקרים מאנגלית לעברית. כמו כן,אנו רוצים להודות: לדר' ארט היוז על כך שסיפק הדרכות מידע ונתונים טכניים, למהנדס דייב סטצר על האמון וההשקעה בחברת דולב סביבה נקייה בע"מ מקבוצת דולב 

ולפרופסור מרטין גראהם על כך שפיתח ועיצב את מערכת מסנני גראהם-סטטצר ® ואת מד המיקרו-נחשול Stetzerizer® לבדיקת חשמל מזוהם אנו מציעים שני דגמים של מסנני אלקטרו גארד

לייעוץ ללא עלות התקשרו עכשיו חינם 1-800-800-552

According to a December 2005 press release issued by the World Health Organization (EHS) is a "growing worldwide health concern".

The World Health Organization's definition of Electrical Hypersensitivity:

"EHS is characterized by a variety of non-specific symptoms, which afflicted individuals attribute to exposure to EMF. The symptoms most commonly experienced include dermatological symptoms (redness, tingling, and burning sensations) as well as neurasthenic and vegetative symptoms (fatigue, tiredness, concentration difficulties, dizziness, nausea, heart palpitation and digestive disturbances).

The collection of symptoms is not part of any recognized syndrome.

— (WHO Fact sheet #296, December 2005) — 

Environmental protection is the main issue of the 21st century